Manicure


Podczas manicure używamy najwyższej jakości produktów firmy Indigo. Oferta Indigo to wiele możliwości dla naszych klientów. Szeroki wybór kolorów sprawi że każda Pani będzie zadowolona.

Manicure biologiczny

Jego główną zaletą jest pielęgnacja. Powoduje że paznokcie są zdrowe i zadbane. To nieinwazyjny zabieg, który polecany jest zarówno kobietom jak i mężczyznom. Polega na oczyszczeniu płytki z pozostałości lakieru, niewielkim odsunięciu skórek oraz nadaniu paznokciom ładnego kształtu. Następnie stosuje się odżywkę, która wzmocni paznokcie.

Manicure klasyczny

Ma na celu poprawę wyglądu płytki paznokcia. Polega na skróceniu płytki paznokcia, odpowiednim opiłowaniu za pomocą pilnika oraz usunięciu narośniętych na płytkę skórek. Tak przygotowane paznokcie malowane są lakierem.

Manicure hybrydowy

To metoda która ma na celu stylizację paznokci. Powoduje, że utrzymują one doskonały wygląd przez kilka tygodni. Naturalna płytka nie jest uszkadzana. Manicure hybrydowy doskonale wygląda zarówno na długich jak i krótkich paznokciach. Paznokcie są bardziej błyszczące niż w przypadku manicure tradycyjnego.

Manicure klasyczny oraz hybrydowy french

Doskonały naturalny efekt. W wersji z lakierem hybrydowym dłuży czas utrzymywania się. Paznokcie nabierają jasnego koloru płytki i podkreśloną białym lakierem końcówkę paznokcia. Manicure hybrydowy french pasuje na każdą okoliczność i do każdego stroju.

Manicure japoński

To świetne rozwiązanie dla osób których paznokcie nie są w dobrej kondycji. Wzmacnia kruchą i rozdwajającą się płytkę. Podczas zabiegu nakłada się keratynę, pyłek pszczeli czy witaminy A oraz E. Składniki te powodują efekt regeneracyjny. W efekcie paznokcie uzyskują bezbarwny połysk. W celu uzyskania efektu wzmocnienia zaleca powtórzenie zabiegu trzy raz oraz nie malowanie w tym czasie paznokci tradycyjnym lakierem. Zabieg polecany zarówno kobietom jak i mężczyznom.


Cennik

Zabieg Cena
Manicure biologiczny 40 zł
Manicure klasyczny 50 zł
Manicure klasyczny french 60 zł
Manicure hybrydowy 70 zł
Manicure hybrydowy french 90 zł

Umów się na zabieg jednym kliknięciem

tel.: +48 577 50 25 25
e-mail: gabinet@silkfarm.eu