Pedicure


Pedicure biologiczny

Zadbane stopy dają poczucie świeżości i komfortu. Podczas zabiegu pedicure biologicznego nie używa się żadnych metalowych narzędzi, a więc cążek czy kosmetycznej frezarki. Gwarantuje to większą delikatność. Zabieg polecany dla osób, dla których klasyczny pedicure jest zbyt bolesny.  Rozpoczyna się od zmiękczającej i relaksującej kąpieli stóp. Skórki nie są wycinane. Pedicure biologiczny sprawia, że stopy wyglądają elegancko.

Pedicure klasyczny

Zabieg rozpoczyna  się od relaksującej i odżywczej kąpiel  stóp. Nowoczesna frezarka, i odpowiednie frezy pozwalają efektowne pozbycie się zrogowaciałego naskórka ze stóp oraz skórek w okolicach paznokci. Na tak przygotowaną płytkę paznokcia nakładana  jest baza i lakier. Eleganckie paznokcie i odżywiona skóra to efekt końcowy.

Pedicure hybrydowy

Powoduje, że paznokcie utrzymują  doskonały wygląd przez kilka tygodni. Naturalna płytka nie jest uszkadzana. Paznokcie są bardziej błyszczące niż w przypadku pedicure tradycyjnego. To dobre rozwiązanie dla pań, które nie maja czasu na częste zmiany koloru paznokci.

Pedicure klasyczny oraz hybrydowy french

Doskonały naturalny efekt. W wersji z lakierem hybrydowym dłuży czas utrzymywania się. Paznokcie nabierają jasnego koloru płytki i podkreśloną białym lakierem końcówkę paznokcia. Nie niszczy płytki paznokcia.


Cennik

Zabieg Cena
Pedicure biologiczny 60 zł
Pedicure klasyczny 70 zł
Pedicure klasyczny french 80 zł
Pedicure hybrydowy 90 zł
Pedicure hybrydowy french 100 zł

Umów się na zabieg jednym kliknięciem

tel.: +48 577 50 25 25
e-mail: gabinet@silkfarm.eu