Komórki macierzyste


REGENERA ACTIVA to autologiczny przeszczep komórek dzięki czemu uzyskuje się zawiesiny komórek zdolnej do regeneracji tkanek. Podczas pojedynczej sesji, gdzie pacjent jest zarówno dawcą jak i biorcą autologicznego przeszczepu.

Łysienie androgenowe to najczęstsza przyczyna utraty włosów u 70% mężczyzn i 40% kobiet. Podczas zabiegu lekarz pobiera niewielki wycinek skóry (od jednej do trzech biopsji o średnicy 2,5 mm) z okolicy karku na linii włosów. Jest to obszar, który jest najmniej podatny na łysienie androgenowe. Zabieg wykonuje się w znieczuleniu a miejsce pobrania goi się nie pozostawiając śladu. Z pobranego materiału  w specjalnym urządzeniu lekarz izoluje komórki progenitorowe, komórki macierzyste i czynniki wzrostu, które mają zdolności regeneracyjne. Przygotowany materiał podaje się w skórę głowy jak mezoterapię aby zainicjować procesy naprawcze. Zabieg REGENERA ACTIVA® wykonuje się raz. Zabieg można powtórzyć dopiero po 2-3 latach aby zapobiegać dalszej utracie włosów.

Komórki tłuszczowe
Komórki macierzyste do zabiegów odmładzających można pobrać z tkanki tłuszczowej. Jest to zabieg praktycznie bezbolesny. Uzyskany materiał lekarz podaje techniką mezoterapii w tkankę podskórną. Rozpoczyna się proces regeneracji i odmładzania, którego efektem jest skuteczna odbudowa tkanek. W efekcie można podnieść opadające powieki, wygładzić policzki, zlikwidować przebarwienia i rozszerzone pory, czy nadać cerze blasku. Komórki tłuszczowe doskonale nadają się również do odmładzania pozostałych części ciała. Zabieg wykonywany jest jednorazowo. Jest bardzo bezpieczny.


Cennik

Zabieg Cena
Komórki tłuszczowe 5000 zł
Regenera Activa (zagęszczanie włosów) 5700 zł

Umów się na zabieg jednym kliknięciem

tel.: +48 577 50 25 25
e-mail: gabinet@silkfarm.eu