Profhilo / Molekuła młodości


Odzyskaj młodość w 5 minut. Molekuła młodości PROFHILO®- Stabilizowane Kompleksy Hybrydowe. Efekt miliona sprężynek przywraca utracony kontur twarzy, likwiduje chomiki, niweluje efekt obwisłych ramion czy podbródka. Innowacja roku 2015/2016 – nagrodzona w Paryżu złotą statuetką za najlepszy zabieg wzmacniający skórę.

PROFHILO® to najnowszy zabieg przeciwdziałający wiotczeniu skóry i starzeniu się twarzy. Dzięki całkowitemu wyeliminowaniu chemicznych czynników sieciujących używanych w wypełniaczach (tj. BDDE, DVS, PEG, Formaldehyd) i zastąpieniu ich opatentowanym procesem Stabilizacji Termicznej pozwala w pełni wykorzystać zdumiewającą moc naprawczą jaką niesie ze sobą kwas hialuronowy. Wyeliminowanie z preparatu składników chemicznych skutkuje jeszcze jedną podstawową zaletą; pacjent nie jest narażony na uczulenia, podrażnienia skóry, nie ma obaw o ewentualne odkładanie się w organizmie substancji chemicznych i emulgujących.

W celu kompleksowego odmłodzenia skóry najczęściej wystarczają 2 zabiegi, w odstępie 30 dni. W niektórych przypadkach przy bardzo złym stanie skóry zalecane jest wykonanie dodatkowo jednego zabiegu po dwóch miesiącach od ostatniego zabiegu.

PROFHILO® wpływa na ogólny wielopłaszczyznowy efekt odmładzający, ale co najważniejsze wyniki badań klinicznych potwierdzają  zachodzenie procesów naprawczych i odmładzających skóry. Już w jeden miesiąc po pierwszej iniekcji PROFHILO® obserwujemy  istotną poprawę  bio-rewolumetrii, a także uregulowanie mikrowypukłości powierzchni skóry (efekt wygładzenia). Miesiąc po drugiej iniekcji PROFHILO® obserwujemy efekt przeciwzmarszczkowy, zwiększoną jędrności policzków  zagęszczenie skóry i jej głębokiego nawilżenie.

Technika BAP (Beauty Aesthetic Points) to pięć specjalnie opracowanych Bio Estetycznych Punktów iniekcji na twarzy, które pozwalają na pełniejsze zatrzymanie procesu starzenia. Zostały wybrane przez badaczy IBSA w odpowiedniej odległości od struktur żylnych i dużych gałęzi nerwowych w celu zminimalizowania ryzyka powstawania krwiaków, siniaków, ucisku lub bólu podczas iniekcji. Technika BAP zarezerwowana do iniekcji preparatu PROFHILO® zapewnia doskonałą dyfuzję preparatu i nadaje odpowiedni efekt rusztowania i wysmuklenia twarzy.


Cennik

Zabieg Cena
Usuwanie „chomików“ 1200 zł
Konturowanie owalu twarzy 1200 zł
Odmładzanie dłoni 1200 zł
Modelowanie szyi 1200 zł
Obwisłe ramiona 2400 zł

Umów się na zabieg jednym kliknięciem

tel.: +48 577 50 25 25
e-mail: gabinet@silkfarm.eu