Wypełniacze


Wolumetria

Skóra wraz z wiekiem traci jędrność oraz elastyczność. W związku z tym zmienia się kontur twarzy. Wolumetria przeciwdziała utracie właściwej objętości, pomaga wypełnić zapadnięte policzki i podnosi owal twarzy. Kwas hialuronowy, który naturalnie występuje w ludzkim organizmie, używany w wolumetrii przywraca nawilżenie, spłyca zmarszczki i zagęszcza skórę. Wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego wprowadzany jest przy pomocy igły lub kaniuli w miejsca gdzie nastąpiły ubytki tkanki.

Korekta nosa

Poprawa kształtu nosa bez skalpela. Dzięki wypełniaczowi na bazie kwasu hialuronowego możliwe jest praktycznie dowolne modelowanie i poprawianie mankamentów związanych z tą jakże eksponowaną częścią ludzkiego ciała. Garb, nierówność czy ubytki i zapadnięcia możliwe są do korekty w kilkanaście minut.

Modelowanie i powiększanie ust

Piękne usta bez skalpela. Do zabiegu powiększania ust wykorzystuje się wypełniacz kwasu hialuronowego. Efekt jest natychmiastowy i naturalny. Usta są lepiej nawilżone, odzyskują kolor i jędrność. Usta można powiększyć, dokonać korekty kształtu, wzmocnić kontur, podnieść opadający kącik czy zniwelować drobne zmarszczki wokół ust tzw. zmarszczkki palacza. Kwas hialuronowy wprowadza się igłą w znieczuleniu.

Wypełnianie i usuwanie zmarszczek

Wypełnianie i spłycanie dowolnych zmarszczek takich jak zmarszczki na czole, lwia zmarszczka, dolina łez, bruzdy nosowo-wargowe, zmarszczki palacza, zmarszczki gładzizny, zmarszczki śmiechowe, zmarszczki na szyi -możliwe jest dzięki wstrzyknięciu w dany obszar kwasu hialuronowego.

Przeciwwskazania:
• ciąża i okres karmienia
• choroba nowotworowa
• choroby o podłożu autoimmunologicznym
• skłonność do bliznowacenia
• stan zapalny skóry
• nadwrażliwość na kwas hialuronowy


Cennik

Zabieg Cena
Wolumetria twarzy 1 ml 1000 zł
Korekta nosa 1 ml 1000 zł
Modelowanie i powiększanie ust 0.6 / 1 ml 650 / 1000 zł
Wypełnianie i usuwanie zmarszczek od 800 zł

Umów się na zabieg jednym kliknięciem

tel.: +48 577 50 25 25
e-mail: gabinet@silkfarm.eu